• Stanowisko Roche dot. publikacji w Gazecie Wyborczej 
 • Oświadczenia i stanowiska

  Stanowisko Roche dot. publikacji w Gazecie Wyborczej 

  W związku z publikacją Gazety Wyborczej (z 24 sierpnia br.), podejmującą m.in. temat leczenia raka piersi trastuzumabem, przekazujemy stanowisko Roche Polska.
  Więcej
  biuro.prasowe@roche.com
  Czekamy na Państwa pytania
Stanowisko Roche Polska dot. zarządzenia Prezesa NFZ ws. programów lekowych
W związku z podpisaniem przez Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia projektu zarządzenia o nr 75/2018/DGL w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programów lekowych, poniżej przedstawimy stanowisko Roche Polska.
Stanowisko dot. innowacyjnych leków Roche objętych refundacją
W odniesieniu do publikacji dot. środków przeznaczanych na programy lekowe, które 1 sierpnia br. ukazały się na łamach portalu Termedia.pl przedstawiamy stanowisko Roche Polska.
Stanowisko Roche Polska dot. publikacji dziennika Fakt
W związku z publikacją dziennika Fakt (z 6 lipca br.), podejmującą temat leczenia raka piersi trastuzumabem, przekazujemy stanowisko Roche Polska.
Oświadczenie dotyczące majowej listy refundacyjnej
Od ponad 3 lat trwają intensywne starania o zapewnienie polskim pacjentom z zaawansowanym niedrobnokomórkowym rakiem płuca (NDRP) dostępu do nowoczesnego leczenia onkologicznego, obejmującego leki immunokompetentne

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj najświeższe informacje prasowe
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.